НОВИНИ FFFK

В Україні стартує Fashion Film Festival Kyiv 2021

Організатори Фестивалю — FILM.UA та Ukrainian Fashion Week.

Fashion Film Festival Kyiv 2021 відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У 2020 році Fashion Film Festival Kyiv вперше проходив online. Результати вимушеного переходу до такого формату перевершили всі очікування:
  • 30 подій у Програмі FFFK;
  • 124 подані заявки;
  • 8 країн, з яких надійшли фільми на конкурсну програму;
  • 70 000 переглядів лекцій навчальної програми;
  • 100 000 переглядів фільмів-переможців…

Цього року, вже у статусі міжнародного майданчика для розвитку сегменту fashion-фільмів, організатори очікують зростання інтересу до Фестивалю як з боку вітчизняних дизайнерів та режисерів, так і з боку міжнародної спільноти, що працює в цьому сегменті кіновиробництва.
Перехід до online-формату в минулому році вніс зміни і в наповнення Програми Fashion Film Festival Kyiv — вона складається з навчальної, практичної та конкурсної частин.
Дедалі більше дизайнерських fashion-брендів розглядають спричинену Covid–19 необхідність online-показу своїх колекцій як можливість ознайомити з брендом якомога більшу аудиторію — і створюють високохудожні емоційні діджитальні історії. Такі продукти стають повноцінною складовою тижнів моди та інших подій fashion-сезону.
Саме тому організатори Fashion Film Festival Kyiv у 2021 році ініціювали створення ще однієї номінації — Digital story.
У Програмі FFFK 2021 — 4 лекції, 5 кінопоказів та воркшоп «Shot On The Spot».  
Навчальна програма включає у себе віртуальний лекторій на YouTube-каналі FILM.UA, який розпочнеться 29 червня з лекції програмного директора Fashion Film
Festival Kyiv, члена журі міжнародних фестивалів fashion-фільмів Петра Мамчича: «Історія розвитку фестивалів fashion-фільмів та актуальні тенденції жанру».
Усі бажаючі матимуть можливість завчасно написати запитання спікерам під постом в Instagram фестивалю @fffkyiv. 

Конкурсна програма включає у себе показ позаконкурсної програми Fashion Film
Festival Kyiv 2021, покази фільмів-фіналістів Fashion Film Festival Kyiv 2021 та програми «Фестивальні прем’єри».
Практичною частиною програми FFFK 2021 стане воркшоп “Shot On The Spot”. У рамках воркшопу заплановані майстер-клас та Q&A сесія. Та найголовніше — знімальний день на локації Ukrainian Fashion Week під час Тижня моди, протягом якого учасники повністю зануряться в атмосферу професійної fashion-події. Режисери-початківці отримають унікальну можливість під керівництвом професійних тьюторів, використовуючи ресурси організаторів фестивалю, зняти, змонтувати та представити глядачам короткі fashion-відео. Детальніша інформація та реєстрація на воркшоп будуть оголошені в серпні на офіційному сайті фестивалю.

Заключною подією фестивалю стане Церемонія нагородження переможців конкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv 2021, яка відбудеться 3 вересня. Подивитися онлайн-трансляцію Церемонії можна буде на YouTube-каналі FILM.UA та на сайті фестивалю. 
Під час Церемонії буде вручено премії — Best fashion film (призовий фонд — 30 000 грн), Best fashion story (призовий фонд — 10 000 грн), Best production (призовий фонд — 10 000 грн), Digital story (призовий фонд — 10 000 грн).

Команда Fashion Film Festival Kyiv 2021:
  • Петро Мамчич — програмний директор
  • Катерина Кохановська — продюсерка
  • Оксана Шубіна — керівниця прес-служби
  • Аліна Сорокіна — дизайнерка

Подати заявку для участі та детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна за допомогою online-форми. Прийом конкурсних робіт триває до 21 липня 2021 року.