FFFK-2020
SOTS: ПРО ПРОЄКТ 2019 РОКУ
Проєкт після успішного дебюту минулого року розширюється і стає 3-денним воркшопом у межах FFFK-2020, протягом якого учасники повністю занурюються в реальний процес продакшену та пост-продакшену fashion-фільмів. Режисери-початківці отримують унікальну можливість провести 2 дні на локації Ukrainian Fashion Week під час Тижня моди під керівництвом професійних тьюторів та, використовуючи ресурси організаторів фестивалю, зможуть зняти, змонтувати та представити глядачам короткі fashion-відео.
18 травня, під час Fashion Film Festival Kyiv 2019, відбувся восьмигодинний воркшоп Short on the Spot, протягом якого учасники повністю занурилися в реальний процес зйомок та пост-продакшену fashion-фільмів під керівництвом професійних режисерів.

Режисери-учасники провели день у декораціях знімальних майданчиків студії FILM.UA і разом із професійними тьюторами, асистентами та моделями підготували свої короткометражні fashion-фільми.
Учасникам вдалося розповісти свої fashion-історії за допомогою одягу від українських брендів Roussin by Sofia Rousinovich, Dastish Fantastish та дизайнера Максима Середи. А для того, щоб максимально відтворити реальний процес зйомки, на майданчику працювали також візажисти компанії Mary Kay. Воркшоп закінчився у студії, де режисери презентували свої роботи для обговорення.
Тьюторами воркшопу виступили
Павло Буряк — режисер та креативний продюсер fashion-фільмів, володар Ґран-прі FFFK-2019 — Best Fashion Film за роботу Born to
Ярослав Бугайов — фотограф, режисер та автор fashion-фільмів, володар премії Best Fashion Story FFFK-2019 за роботу LOVE2
Даша Рубінштейн — режисерка та артдиректорка fashion-фільмів, фіналістка FFFK-2019 з роботою Songes by Zhilyova
На етапі відбору та монтажу відеоматеріалу до учасників воркшопу приєднався режисер Дмитро Куєвда, який допомагав учасникам із пост-продакшеном.

«Проводити такі проєкти однозначно варто. Слід продумати структуру таких зйомок, і я розумію, як можна адаптувати такий формат воркшопу, щоб це давало справді добрий результат. Дуже важливим є розуміння людей, якої мети вони прагнуть досягти, і треба поставити їм чітку задачу, запропонувавши учасникам детальний бріф», — коментує Павло Буряк.
Основною метою воркшопу стало бажання допомогти талановитим людям отримати можливість поспілкуватися з професіоналами, зрозуміти процес організації зйомки та подальшої роботи з відзнятим матеріалом, навчитися працювати у команді, відкрити для себе жанр fashion-фільму, знайти нові знайомства та розширити своє уявлення про світ кіно та fashion.

Переглянути фільми, які були підготовлені протягом воркшопу Short on the Spot, можна тут:
Андрій Остріковський
Аня Брудна
Анастасія Хоменко
Анастасія Явтушенко
Володимир Чеппель
Даніл Єрмоленко
Денис Левада
Ioana Petrescu
Марина Пешко та Андрій Оболончик
Тетяна Слободяник
КОНТАКТИ
info@fffkyiv.com
+38 (044) 428-76-47

Для ЗМІ: media@fffkyiv.com
Для партнерів: partners@fffkyiv.com


Зроблено агенцією Solutions for People у 2020 році.
© Fashion Film Festival Kyiv, 2018—2020